Payton WordPress Teması – Ücretsiz

Ücretli olan Themeforest temalarını ücretsiz indirmek için, Themeforest tarafından her ay düzenlenen kampanyaları takip edebilirsiniz. Ağustos 2020 ayı itibariyle WordPress kurumsal ve e-ticaret teması olarak kullanabileceğiniz, normal değeri 48$ olan Payton WordPress teması; ücretsiz olarak sunuldu.

Sunulan temalar crack veya null içerik olmamakla beraber Themeforest tarafından premium olarak satılan temalar, aylık kampanyalar ücretsiz tanıtım amacıyla yüklendiğinde, normal lisans içeriğiyle sunulmaktadır. Ücretsiz dosyalar için destek ve güncellemeler sağlanmamaktadır.

Destek Bağlantısı

Ücretsiz indirdiğiniz temaları süresiz olarak kullanabilirsiniz.

Payton Business Creative WordPress Teması, kurumsal, iş, yaratıcı, e-ticaret, araç kiralama, araba hizmetleri, duyarlı, spa, güzellik, restoran, yüksek performans için hızlı bir temadır ve modern bir yaratıcı tasarımla çok sayıda yaratıcı kullanıcı kendi web siteleri için kullanabilir.

Dokümantasyon Payton WordPress Teması Layers Wp ve Siteorigin oluşturucu tabanlı Payton – Business Creative WordPress Theme, 5+ stile sahip çeşitli başlık gibi olağanüstü özelliği ile kendi web sayfanızı zahmetsizce kurmanıza olanak tanıyan çok amaçlı ve duyarlı bir temadır. Sürükle ve bırak sayfa Oluşturucu, hız ve SEO optimizasyonu, özel css, özelleştirilmiş widget’lar, WooCommerce hazır. Ayrıca paket İçe Aktarma dosyası, içe aktarma için kaydırıcı, SiteOrigin sayfaları, metin olarak widget’lar (kenar çubuğuna kopyalayıp yapıştırın) dahil ettik. Payton for WordPress, hırslarınızı ve yaratıcı ihtiyaçlarınızı karşılamak için her şeyi sunar. İkna olmadınız mı? Bir tur atın ve harika demolardan bazılarına göz atın!

Envato Market – Tema Üreticisi
Tema Özellikleri;
  • LayersWp
  • WooCommerce
  • Duyarlı
  • SiteOrigin oluşturucu
  • Hızlı yükleme
  • Google yazı tipi
  • Arka plan paralaksı
  • Arka plan düzeltildi
  • Tek sayfa ve Çoklu sayfalar

İndirme linkleri aylık periyotlarda kaldırılacağı için Themeforest ücretsiz tema indirme linkini Yandex üzerinden oluşturduğum paylaşım ile ekliyorum. Tema dosyası üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadan eklediğim için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Destek Bağlantısı

M. Furkan BAŞKAK

Olur da sorarlarsa; aslen Metalurji ve Malzeme Mühendisi olmak için çabalayan fakat Çalışma Ekonomisi'nde de öğrenim gören, iki alakasız bölümlerden daha da alakasız olarak kalabalık bir firmada hayatını idame ettiren, araştırmayı, sormayı, dinlemeyi, gezmeyi, okumayı ve yazmayı seven biri dersiniz. Yetmezse Hakkımda sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: