Reklam – Tanıtım Yazısı

Gün geçtikçe rekabet ortamı hızla yükselmektedir. Peki internet siteleri ve bilhassa blog pazarında küçümsenmeyecek bir kitleye hitap eden furkanbaskak.com.tr üzerinde sizin reklamınız neden yok? Ticari faaliyetleriniz için hedef kitlenizi, web sayfalarınız için ise otoritenizi arttırabileceğiniz tanıtım yazılarını kişisel blog sayfam da yayınlamak oldukça uygun fiyatlı!

0 +
Tekil Ziyaretçi
0 /100
Sayfa Otoritesi
0 +
Yıllık Yayın Süresi

Reklam vermenin avantajları nedir?

Tüm büyük firmaların, hizmetlerin ve isimlerin; gelirlerinin büyük bir kısmını reklamlara ayırdığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Hatta bazı markalar reklam ihtiyaçları olmamasına rağmen mutlaka reklam bütçesi ayırmaktadır. Elbette ki bunun birden fazla sebebi bulunuyor. Pazar payını korumak veya pazara dahil olmak isteyen herkesin reklama ihtiyacı olduğunu unutmayın! Benim de bir çok web sitesinde, gazetelerde ve görsel medyada reklamlarıma rastlamış olabilirsiniz.

Bugün, bu yazıyı okuyor olmanız yayınladığım o reklamların eseridir. Hem reklam veren, hem reklam alan biri olarak en etkili reklam aracının tanıtım yazısı olduğunu gördüm. Doğru yatırım yapabilmeniz sebebiyle footer reklam alanı dahil olmak üzere diğer tüm reklam alanlarını kaldırarak yalnızca tanıtım yazısı yayınlayarak reklam almayı tercih ediyorum. En az maliyet ile en yüksek kazancı elde etmek için tanıtım yazısı yayınlayabilirsiniz.

Tanıtım yazısı nedir ve avantajları nelerdir?

Tanıtım yazısı; herhangi bir sitenin, markanın veya kişinin belirlenen anahtar kelimeler ile tüm arama motorlarında yükselmesini, geniş kitlelere duyurulmasını sağlayan, en önemli reklam ve backlink kazanımlarından biridir. Profesyonel tanıtım yazıları ile web sitesinde bulunan tüm ürün ve hizmetler, marka bilinirliği veya kişi bilinirliği kolayca tanıtılmış olur. Tanıtım yazıları kişi, ürün veya hizmetlerin hedef kitleye daha kolay ulaşmasına olanak sağlar. SEO çalışmaları ile yazılan profesyonel tanıtım yazısı; rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar. Tanıtım yazısı sayesinde tanınırlığınız artacağı gibi, arama motorlarında sıralamanız da yükselişe geçer.

Tanıtım içeriği ve ücretlendirmesi

Uygun fiyatlı backlink elde edebileceğiniz reklam sistemi ile tanıtım yazınızı paylaştıktan sonra, gelişiminizi takip etmeniz için raporlama da sunulacaktır. Dilerseniz yalnızca furkanbaskak.com.tr üzerinden, dilerseniz size sunacağım diğer web siteleri üzerinden tanıtım alarak ucuz reklam vermenin tadını çıkarın!

Tanıtım yazısını içeriği nasıl olmalı?

Öncelikle bir tanıtım yazınız yoksa üzülmeyin! Çok uygun ücretlerle, arama motorlarında sizi öne çıkaracak, 100% SEO uyumlu tanıtım yazılarınızı da sizin adınıza ben hazırlayabilirim. Elinizde hazır bir metin varsa aşağıda ki kurallara uygun olmasına özen göstermelisiniz. Tanıtım yazısı kuralları;

 • Tanıtım yazısı en az 300 kelimeden oluşmalıdır.
 • Tanıtım yazısına ait başlık en az 30, en fazla 55 karakterden oluşmalıdır.
 • Yazı içeriğinde en az 1 tane özgün görsel kullanılması gerekmektedir.
 • Yalnızca anahtar kelimelere yoğunlaşmış, anlam bütünlüğünden yoksun yazılar oluşturulmamalıdır.
 • Tanıtım yazısında sadece 1 web sitesi ve uzantılarına link çıkışı yapılmaktadır.
 • Her yazıda en fazla 3 tane link çıkışı sağlanır.
 • İmla hataları ve anlam bozuklukları üreticiden onay alınmadan düzenlenebilir.
 • Yazı yayınlandıktan sonra düzenleme veya ekleme yapılamaz.

Tanıtım yazısı ücretlendirmesi

En uygun fiyat ile en çok verim alacağınız reklam edineceğinize emin olun. Üstelik farklı web site alternatifleriyle yayın yelpazesi oldukça geniştir. Her bütçeye uygun reklam alternatifleri ile sizler de tanıtımlarınızı uygun fiyatlar ile yapabilirsiniz. Farklı web siteleri 3 adet ile limitlidir.

Ödeme yapılacak banka hesap bilgileri

Tanıtım yazınızın ücretini yukarıda yazan açıklamalara göre belirledikten sonra, sipariş formunu doldurup aşağıda ki hesap bilgilerine ödeme sağlayabilirsiniz. Açıklama kısmına sipariş oluşturduğunuz markanın, web sitesinin veya ismin adını yazmayı unutmayın. Ödeme konusunda her konu için furkanbaskak@gmail.com e-posta adresiyle irtibata geçebilirsiniz.

Reklam sipariş formu

  Tanıtım yazısının farklı web sitelerinde de yayınlanmasını ister misiniz?

  Hayır+ 1 Web Sitesi (+ 50 ₺)+ 2 Web Sitesi (+ 90 ₺)+ 3 Web Sitesi (+ 135 ₺)

  Tanıtım yazısı yazdırmak ister misiniz?

  Kendi Yazımı YükleyeceğimTanıtım Yazısını Siz Yazın (+ 100 ₺)

  İş Ortaklarım

  Reklam ve tanıtım yazısı hakkında sıkça sorulan sorular

  Kategori ayrımı olmaksızın herkese hitap eden, her içeriği yayınlamaktayım. Bundan dolayı içerisinde bulunduğunuz pazara ulaşmak oldukça kolay olacaktır. Fakat hatırlatmak isterim; bahis, kumar, warez paylaşımda bulunan yayıncılar hariç herkes reklam verebilir.

  Sipariş verip, form eksiksiz oluşturulup, yapılan ödeme hesaba ulaştıktan sonra en geç 48 saat içerisinde yazınız yayınlanmış olacaktır. Genel olarak ek bir yoğunluk olmadığı takdirde ilk 5 saat içerisinde yayınlama işlemi tamamlanmaktadır.

  Yayın garantisi 1 senedir. Fakat tanıtım yazısına konu olan ürün, hizmet veya kişi ile alakalı olumsuz bir süre olmadığı sürece ömür boyu yayında kalmaktadır. Yazı içeriğinde ki linkler 1 sene sonunda nofollow etiketine çevrilebilir.