Makale ve yazı yazarak para kazan!

10 seneyi aşkın süredir elde ettiğim bilgileri ve deneyimleri blog sayfam aracılığıyla paylaşıyorum. Sürekli gelişime açık ve yenilenen kişisel blog yazarı olarak bugüne kadar birçok ilke imza attım. Yepyeni bir proje olan “Blog Yaz Para Kazan“ı hayata geçirmenin mutluluğu içerisindeyim! Bu projem ile sen de bilgilerini ve deneyimlerini paraya dönüştürebilirsin. Tek yapman gereken; kullandığın ürünler, okuduğun kitaplar, izlediğin diziler/filmler, aldığın hizmetler ve gittiğin ticari yerler hakkında deneyimlerini paylaşmak. Bu içeriklerin incelemesini arayan kişilere yardımcı olacağın gibi, sende zamanını para kazanarak değerlendirebileceksin. Ben yazamam deme ve denemekten çekinme!

Yazar Başvurunu Yap

Nasıl yazarım diye düşünme ve kullanıcısı olduğun her şeyin sana para kazandıracağını unutma!

Metnini Hazırla

Ürün, oyun, kitap, film, dizi, bölge, otel ve aklına gelebilecek her şey hakkında kendi deneyimini yaz.

Yazı Başına Ücret

Paylaştığın yazılar incelemeden geçtikten sonra onaylanan her yazı için yazar ücreti kazan!

Sabit Gelir İmkânı

Kazanacağın para tek sefere mahsus değil! Yazının görüntülenme sayısı arttıkça, paran da katlanacak!

Blog yaz para kazan ile ne kadar kazanırsın?

Makale yaz kazan sistemi yaygınlaşmakta. Birçok ilke imza attığımı sayfanın başında söylemiştim. Neydi mottom; sabit pasif gelir elde et! Yazdığın yazı başına belirli bir ücret kazanırken, yazın arama motorlarından doğal yollarla gelen ve okuma sürence sayfada kalan kişiler tarafından okundukça da paran birikmeye devam edecek. Ayrıca yaz kazan para kazanan sadece sen olmayacaksın. Senin referansın ile gelen kişilerin yazılarından da para kazanacaksın. Para çekme işlemini ise; bakiyen 35 ₺ olduğu anda başlatarak, istekte bulunduğun günü takip eden ilk iş gününde hesabına alabilirsin.

Makale yazarak para kazanmak için ne yapmalısın?

Blog yazarak para kazanılır mı? Rekabet ortamından dolayı kendine ait yeni bir blog yazarak para kazanmak kısa vadede oldukça zor olacaktır. Bundan dolayı kazanç elde etmek için yazarak para kazandıran siteler ile işbirliği yapman gerekir. Birçok sitede ise oldukça katı kurallar var. Burada yazarken dikkat etmen gereken şeyler oldukça basit! Yazarak para kazanmak için karmaşa içinde boğulmana gerek kalmayacak bir rehber seninle paylaşacağım. Bu rehbere göre hazırladığın metinler ile tanıttığın ürün, eser veya hizmet onaylanacaktır. Böylelikle yazarak para kazanmanın yollarını aramana gerek kalmayacak, çünkü tek adres burası olacak. Ayrıca yazmak için ofis ihtiyacın da olmayacak, çünkü evde yazarak para kazanmak için aradığın yerdesin!

Ücretli yazarlık ile üyesi olduğun şeyleri tanıtamazsın veya backlink kazanamazsın.
“Blog Yaz Para Kazan” sistemini üyesi olduğunuz şeyleri tanıtmak, reklam yapmak veya backlink kazanmak için kullanamazsın. Tüm iç ve dış bağlantılar metne benim tarafımdan eklendikten sonra yayınlanacaktır. Backlink kazanmak için ücretsiz olarak misafir yazarlık sistemini kullanabilirsin veya tanıtım yazısı satın alabilirsin.

Blog yazarak para kazanmak istiyorum

Ben yola maddi kaygı ile çıkmadığımı açıkça dile getirmek isterim. Çünkü yazmak benim için nefes almak kadar önemli. Yazdığım “Yüksek Promil Hüzünlüyüm” kitabım da yaklaşık 16 yaşlarında başladığım bir eserdi. Yazmanın ve bilhassa okumanın önemini bilen biri olarak bu sistem ile görsel medyadan bir nebze olsun önünde olmayı hedefliyorum.

Ücretli yazarlık başvurunu yap

Aşağıda ki formu doldurarak yazarak para kazanmaya başlayabilirsin! Ayrıca her soru-sorun durumlarında furkanbaskak@gmail.com adresinden irtibata geçebileceğini unutma. İş ortağı demek, aile demek!

    Örnek olarak iletmek istediğiniz makaleniz varsa ekleyin. (Yalnızca doc, docx, pdf)