Instagram Repost Nasıl Yapılır?

Instagram dışında ki sosyal platformlarda paylaşılanları değiştirmeden paylaşmak çok kolay. Twitter’da retweet ve Facebook’ta paylaş özellikleri bulunuyor fakat instagram repost özelliği olmadığı için biraz uğraştırıcı oluyor veya ek uygulama gerektiriyor. Repost nasıl yapılıyor için incelemeye geçelim.

Repost ne demek?

Repost nedir: Instagram üzerinde görüp, beğendiğiniz bir içeriği kendi hesabınızda paylaşma işlemine repost denmektedir.

Destek Bağlantısı

Peki anlamını öğrendiğimize göre, repost nasıl yapılır instagram için nasıl yol izlenmeli konusuna dönebiliriz.

Instagram Repost Yapma

Instagram Repost Nasıl Yapılır?

Programsız Instagram Repost Nasıl Yapılır?

Instagram repost işlemini yapabilmek için fotoğraf paylaşacaksanız ekran görüntüsü alarak fotoğrafı kırpmalısınız, video paylaşacaksanız videoyu instagram video indirebileceğiniz siteleri kullanarak videoyu indirerek tekrar kendi hesabınıza yüklemelisiniz. Repost etmek programsız olarak biraz uğraştırıcıdır demiştim.

Destek Bağlantısı

Instagram fotoğraf ve video indirmek için kullanabileceğiniz site: https://tr.savefrom.net/download-from-instagram

Uygulama ile Instagram Repost Nasıl Yapılır?

Repost app nasıl kullanılır diyenler için tüm programların kullanım mantığı aynı olduğu için ayrı ayrı belirtmeyeceğim.

Destek Bağlantısı
  • Paylaşmak istediğiniz gönderiyi paylaşan hesabın herkese açık olduğuna emin olun.
  • Uygulamalardan beğendiğinizi belirleyerek indirin ve telefonunuza kurun.
  • Paylaşmak istediğiniz instagram gönderisinin sağ üstünde bulunan üç noktaya tıklayarak URL’sini alın.
  • Instagram gönderisinin bağlantı URL’sini uygulamaya yapıştırın ve gönderiyi yeniden paylaşıma hazır hale getirin.
  • Repost işaretine basın. Bu tuşa bastıktan sonra instagram’a yönlendirileceksiniz.
  • Açıklamaları düzeltin ve paylaşın.

Hatırlatmakta fayda var diye düşünüyorum, repost bağlantı kopyalanmıyor ise hesabın gizli olma olasılığı yüksektir.

Çoklu repost nasıl yapılır noktasında şu an destek olacak legal bir program bulunmamaktadır. Instagram repost çoklu fotoğraf için de aşağıda ki uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

Destek Bağlantısı

Regram Posts (Android ve iOS)

Regram Posts uygulaması; fotoğrafları ve videoları Instagram profilinizde paylaşmanızı sağlar. Instagram’la hiçbir resmi bağlantısı olmayan yardımcı bir uygulamadır. Repost indir arayışında olanlar için tavsiye edebilirim. Fakat instagram bağlantısı olmadığı ve üçüncü şahıslar tarafından geliştirildiği için güvenilirlik açısından sorgulanabilir. Bu noktada kefil olamam. Yani; repost güvenilir mi derseniz, hayır derim. Repost iphone için ideal bir uygulamadır. Iphone repost nasıl yapılır konusunda size destek olacak bir uygulamadır.

in Repost – Instagram ve IGTV için Repost (Android)

In Repost, Instagram gönderilerinin yanı sıra IGTV videolarını da repost yapmak için işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olan bir uygulama. Türkçe dil desteği bulunan in Repost’u indirmek ücretsizdir. Fakat görünmez filigranı kaldırmak için ücret istenir. Instagram’a giriş yapıp şifre girmenize gerek duymadan repost işlemini gerçekleştirebilmeniz. Repost hikayede paylaşma özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

Destek Bağlantısı

Repost Instagram & Video Downloader (Android)

Repost for instagram için kullanabileceğiniz Repost Instagram & Video Downloader, oturum açmanıza gerek kalmadan indirmenize yardımcı bir uygulamadır. Android sürümünü ücretsiz indirebilirsiniz. Repost hikaye paylaşma özelliği de bulunmaktadır.

Repost for Instagram (Android)

Yine üçüncü şahıs uygulaması olan Red Cactus’un sunduğu Repost for Instagram çok tercih edilenler arasında. Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilirsiniz. Uygulama içi satın alımlar ile daha fazla hizmete ve reklamsız kullanıma ulaşabilirsiniz. Repost hikayede video paylaşma için videoyu indirerek hesabınıza yüklemeye olanak tanıyor.

Destek Bağlantısı

M. Furkan BAŞKAK

Olur da sorarlarsa; aslen Metalurji ve Malzeme Mühendisi olmak için çabalayan fakat Çalışma Ekonomisi'nde de öğrenim gören, iki alakasız bölümlerden daha da alakasız olarak kalabalık bir firmada hayatını idame ettiren, araştırmayı, sormayı, dinlemeyi, gezmeyi, okumayı ve yazmayı seven biri dersiniz. Yetmezse Hakkımda sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: