Call of Duty: Mobile Taktikleri

Hem iOS hem de Andorid platformlarda 1 Ekim 2019’da ücretsiz olarak yayınlanan Call of Duty: Mobile, ilk 1 hafta içerisinde 100 milyon indirmeye ulaştı ve oyunseverlerden olumlu notlar almayı başardı. Dolayıcıyla, CoD: Mobile çok kısa bir sürede kendi kitlesini yaratabilir. Şimdiden birçok oyuncu taktikler geliştirmeye başladı bile!

Perdigital.com ekibi olarak CoD: Mobile’da maç kazanabilmeniz için uygulamanız gereken birkaç önemli taktiği derledik:

Destek Bağlantısı

Ayarlarınızı Kişiselleştirin!

Oyuna başlarken aldığınız eğitim sonrasında kontrol ve ekran ayarlarını yapmanız gerekiyor. Kendinize en uygun kontrol kombinasyonunu bulduktan sonra oyuna daha çok hakim olacaksınız.

Destek Bağlantısı

Doğru Silahı Seçin!

Silah seçimleri Battle Royale türünün en incelikli işidir. Oyunun tam kontrolünü sağlamanız için size en uygun silahları seçmeniz gerekmektedir.

Destek Bağlantısı

Doğru Eklentileri Seçin!

Kendinize en uygun silahları bulduktan sonra bu silahlara en uygun eklentileri de seçmelisiniz. CoD: Mobile’da seviye atladıkça daha çeşitli eklentilere sahip olabileceğinizi görebilirsiniz. Bu eklentiler silahlara olan hakimiyetinizi artıracak dolayısıyla maçlarda daha etkili olabileceksiniz.

Destek Bağlantısı

Kazandıkça Güçlenin!

CoD: Mobile’da maç kazandıkça daha da güçleneceğiniz için hızlı maçlar kazanıp birçok ödüle sahip olabilirsiniz. Bu sebeple daha çok antrenman yaparak girdiğiniz çoğu maçı kazanmaya odaklanın. Çünkü ne kadar çok maç kazanırsanız o kadar çok ödül kazanacaksınız.

Destek Bağlantısı

Haritaları Ezberleyin!

Call of Duty: Mobile’da Black Ops ve Modern Warfare haritaları mevcut olduğu için eğer halihazırda CoD oyuncusuysanız bu haritaları tanıyorsunuz demektir. Eğer daha önce CoD oynamadıysanız veya haritalara çok da hakim değilseniz CoD: Mobile’daki haritaları mutlaka hakim olun. Çünkü haritaları çok iyi bilmeniz maç kazanmanızda büyük önem taşıyor.

Destek Bağlantısı

Strateji Belirleyin!

Silah, eklenti, harita seçimlerinden sonra kendi oynayış stratejinizi de belirlemeniz gerekiyor. Daha fazla rakibi saf dışı bırakabilmek için kendinize özgü bir strateji geliştirin ve antrenman yaptıkça bu stratejiyi geliştirmeye çalışın. Örneğin çatışmalarda öldürücü darbeyi nereye indireceğinizi iyi bilmeniz gerekiyor.

Destek Bağlantısı

Oyuna Günlük Giriş Yapın!

Oyuna her gün düzenli olarak giriş yaptığınızda birçok hediyenin sahibi olabilirsiniz. Bu sayede silah ve karakter gelişiminiz hızlanacaktır. 

Destek Bağlantısı

M. Furkan BAŞKAK

Olur da sorarlarsa; aslen Metalurji ve Malzeme Mühendisi olmak için çabalayan fakat Çalışma Ekonomisi'nde de öğrenim gören, iki alakasız bölümlerden daha da alakasız olarak kalabalık bir firmada hayatını idame ettiren, araştırmayı, sormayı, dinlemeyi, gezmeyi, okumayı ve yazmayı seven biri dersiniz. Yetmezse Hakkımda sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: